גוגו לידאקי – Apodeikseis

גוגו לידאקי היא השם החם הבא בסצנת הלאיקו ביוון. אחרי שהזמרת הצעירה מהאי כרתים כבשה את הבמות לא רק ביוון, אלא גם בבולגריה ואלבניה, עכשיו מגיעה הפריצה הגדולה שלה ביוון בזכות שיתוף פעולה עם המלחין הידוע קיריאקוס פפדופולוס.

גוגו לידאקי

הזמרת המוכשרת תככב בעונה הקרובה במופע יחד עם פפדופולוס – שאחראי על מאות להיטים במוזיקה היוונית – ושותפו ליצירה, התמלילן איליאס פיליפו, ותבצע שם לא רק ממיטב שיריהם של הצמד לאורך השנים אלא גם להיטים של השניים מהשנים האחרונות.

ניצנים ראשונים ומבטיחים של העבודה המשותפת כבר יצאו לאור: במאי 2024 פרסמה לידאקי מחרוזת משיריהם של פפדופולוס (שגם הפיק אותה) ופיליפו, ועכשיו מתפרסם אחד מהשירים שהופיעו במחרוזת כסינגל באורך מלא. הזמרת הנפלאה מפיחה חיים חדשים בלהיט הציפטטלי Apodeikseis שפפדופולוס ופיליפו כתבו בשנות ה90 עבור ניקוס קורקוליס. התוצאה מוצלחת כל כך שעכשיו באמת נותר רק לחכות ולראות מה עוד יניב שיתוף הפעולה המרתק הזה.

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס