מלינה אסלנידו ויורגוס תיאופאנוס – "אני חיה את החיים"

מלינה אסלנידו משתפת פעולה עם היוצאים הגדולים, יורגוס תיאופאנוס ות'אנוס פאפניקולאו, עם שיר חדש המשתחרר ע"י חברת פאניק למען מטרה טובה

השיר החדש " Zo Ti Zoi " נוצר למטרות הקמפיין שיר אחד למען החיים " , מיושם על ידי האגודה הפנהלנית נגד סוכרת נעורים (PEAND) בשיתוף עם Panik Records ובחסות עיריית אתונה וה- האגודה לסוכרת הלנית (EDE). היוצרים והמבצע משתתפים ללא מטרות רווח.

המלחין הנודע יורגוס תאופנוס, הידוע בתרומתו לילדים, יצר לצרכי הקמפיין הרכב מלא אופטימיות ואור , שאותו "הלביש" ת'אנוס פפניקולאו במילים ומלינה אסלנידו מגישה עם הפרשנות המדהימה שלה. . " Zo Ti Zoi " מועבר למסכים שלנו, באמצעות קליפ, בבימויו של ג'ורג' פאפאבסיליו.

Zo Ti Zoi " הוא הרכב המוזיקלי של קמפייןZo Ti Zoi M 'Ena Tragoudi ", שמטרתו העליונה היא לשפר את חייהם של אנשים עם סוכרת מסוג 1 . ביוון, יותר מ-150 ילדים מאובחנים בסוכרת מסוג 1 מדי שנה, מספר שנראה כעלייה מתמדת, בעוד שבעולם, על פי הפדרציה הבינלאומית לסוכרת (IDF), מספר הילדים והמתבגרים המאובחנים עולה על 1.1 מיליון.

ההכנסות מהשיר יתרמו על ידי Panik Records למימון פרויקט מחקר על המחלה , שכבר נשלח על ידי P.E.A.N.D. ויתמקד באבחון, מניעה, פרמקולוגיה (טכניקות חדשות לטיפול באינסולין), גנטיקה, אפידמיולוגיה, טיפול וסיבוכיה (מניעה, מנגנונים, נתונים אפידמיולוגיים).
גם השיר וגם תוכנית המחקר הוצגו במהלך מסיבת עיתונאים ב"סרפיו" של עיריית אתונה, ביום שני, 29 בנובמבר, בה דיברו כל התורמים לקמפיין על מטרתו הגדולה.

 

קרדיט: פאניק רקורדס

שווה לקרוא

שלומי סרנגה מוציא קאבר מיוחד לשיר "המחשבות המדממות" של קונסטדינוס ארגירוס

הזמר המוכר והאהוב, שלומי סרנגה, ממשיך להפתיע את מעריציו עם הוצאת קאבר חדש ומיוחד לשיר היווני המרגש "המחשבות המדממות" (Matonoun oi skepseis) של הזמר הפופולרי קונסטדינוס ארגירוס

השאר תגובה