הופעות באתונה באפריל

חג הפסחא ביוון:  דימיטריס באסיס, נוטיס ספקיאנקיס ועוד אמנים בשלל הופעות באתונה ובסלוניקי

אחרי שהוציא אלבום סולו חדש וחזר מסיבוב הופעות בארצות הברית עם פיקס לקס, באביס סטוקאס חוזר להופיע ביוון. ביום שישי שעבר הוא החל את הופעותיו במועדון הארכיטקטוניקי, שם הוא כמובן יבצע שירים מהאלבום החדש ושירים מהקטלוג של פיקס לקס כמו גם גרסאות כיסוי.

מריה פראנדורי יחד עם כריסטוס ת'יבאוס במגארו מוסיקיס – היכל הקונצרטים של אתונה. הם יבצעו שם שירים מגדולי המלחינים של יוון – גם קלאיסקות אבל גם שירים לא מוכרים שיבוצעו על ידיהם לראשונה, בין המלחינים, מנוס חציד'אקיס, מיקיס ת'אודוראקיס, ת'אנוס מיקרוציקוס, אלני קריינד'רו – karaindrou – מנוס אלפת'ריו ועוד רבים אחרים.

בעשרה באפריל תערך הופעה מיוחדת מאד בתאטרון האקרופול באתונה לכבוד הפסחא. ד'ימיטריס באסיס יבצע מבחר שירים מסורתיים וכנסיתיים, כשלצדו אחד מהמוזיקאים הותיקים והנחשבים ביותר ביוון למוזיקה מסורתית, כרוני אייד'וניד'י. אייד'וניד'י ,  בן ה-  84, חוגג 60 שנות קריירה. ההופעה תלווה בתזמורת ובמקהלה בת שלושים זמרים.

בהמשך חודש אפריל נוכל למצוא את מלינה קאנה יחד עם ליזטה קלימרי במועדון האוולאה, הן תגענה לשלוש הופעות עשירות בהיסטוריה של המוזיקה היוונית, בימי שבת, ה21 באפריל, ה28 באפריל והחמישה במאי.

במסגרת הופעות המועדונים, נוטיס ספאקיאנקיס יחד עם אגליקי איליאד'י מסיימים בסוף השבוע הזה את הופעתיהם באתונה, ובעשרים לאפריל, יעלו צפונה לסלוניקי למועדון אודאון.

בסלוניקי נמצא גם את יאניס חרוליס. המגיע למועדון המילוס לשתי הופעות בלבד, בשלישי וברביעי לאפריל. בקרוב, אמור לצאת אלבומו החדש, שיתוף פעולה עם ת'נסיס פפקונסטנטינו. מחיר כרטיס להופעה הוא עשרה יורו בלבד.

תוכן: שמרית ברמן. עריכה: עדי בבילה.

שווה לקרוא

בוליבר בר חוף – BOLIVAR BEACH BAR

החוף האקזוטי בוליבר שבאתונה מזמין אתכם להתפנק על החוף עם מוזיקה טובה וליהנות מבר-מסעדה מעולה בסגנון ים תיכוני | פתוח כל ימות השבוע

תגובה אחת

  1. מעונין בכרטיסים למופעים באתונה בחודש אפריל 2014

השאר תגובה