דיאמנטיס דיוניסיו – כוכב נולד

 דיאמנטיס דיוניסיודיאמנטיס הוא בן הזקונים של אמן במה גדול וידוע, סטרטוס דיוניסיו. הוא הולך בעקבות אביו ואחיו בנבכי המוזיקה היוונית. הצעיר הזה, המלא בחלומות אופטימיים על עתיד גדול, ממשיך את המסורת המשפחתית כאשר המטרה שלו היא אחת: לכבוש את פסגת המוזיקה היוונית!

מאת: אלינור פרארה ואנה צ'יאלתה צילום: יאניס גוגופולוס

לאחיך יש ניסיון רב בתחום המוזיקה היוונית. מה הם ייעצו לך כאשר התחלת בדרכך?

ההתחלה שלי הייתה איטית והססנית. בשנת 2004 התחלתי להופיע ולשיר באופן מקצועי. אחיי ייעצו לי לא למהר, להתחיל לאט, לחשוב הרבה לפני שאני לוקח החלטה מקצועית ולהיות זהיר.

מה חשבו אנשים כאשר שמעו אותך לראשונה?

הם אהבו את מה שהם שמעו. כמובן, שכולם הבינו שאני צעיר ואין לי הרבה ניסיון. מלבד הפידבק החיובי שאני מקבל מהסביבה אני ממשיך לעבוד קשה כדי להשתפר יותר עם הזמן.

הדמיון בינך ובין אביך הוא מדהים, הן בקול והן בהופעה! האם משווים אותך אליו ואיך אתה מרגיש כאשר נעשות השוואות כאלו?

הדמיון אכן קיים, אך למעשה לא נחשפתי להשוואות בין אבי לביני. אבי היה מי שהוא, סטרטוס דיוניסיו, ואני גאה בו. אמנם אני הולך בדרכו, אבל אני אדם ואמן בפני עצמי. אולי יש דמיון בינינו ואני מכבד את אבי מאוד. אבל אני מעוניין לפתח קריירה עצמאית, משלי, ללא קשר לאבי.

האם, כבן למשפחה מוזיקלית מפורסמת, דלתות בעולם המוזיקה נפתחות בקלות?

כן, אם אתה מוכשר ויש לך יכולת. אם לא – הדלתות האלו נסגרות מאוד מהר! אני חושב שהעיקר הוא בכמה אדם מאמין בעצמו, יותר מהייחוס המשפחתי.

אתה חושב לקחת חלק בתוכנית ריאליטי לזמרים?

לא, לא. לא הייתי רוצה שהציבור יצפה בי מתעורר, מתהלך בבית ואז שר… אני ממש לא מתכוון לעשות משהו כזה. לא מתאים לאישיות שלי.

האם אתה מתכנן להוציא אלבום בקרוב?

כן, למעשה אני מתכן להוציא את האלבום הראשון שלי. לקח זמן עד שהגעתי לשלב זה כי לא רציתי למהר או לעשות דברים מתוך לחץ. היום אני מרגיש כבר בוגר ובשל להוציא את האלבום הראשון. זו הזדמנות בשבילי להודות לשני אמנים נהדרים: מנוליס איפנטי על הלחנים ונקטריוס ביטרוס על המילים. הם תמכו בי לאורך כל הדרך. האלבום ייצא בחודש הבא.

תן לנו דוגמא על הדרך בה הם ליוו אותך בדרכך?

נסענו ביחד להופעה בארה"ב ובקנדה. זו הייתה התנסות מדהימה בשבילי, הפעם הראשונה שלי. העולם מרהיב ומקסים כשאני נוסע איתם. והמחמאה הכי גדולה שקיבלתי הייתה שאני נראה כמו אבא שלי, אבל עם קול אחר, עם הקול הייחודי שלי. כמובן שההשוואה לאבי קיימת, אבל זה רק גורם לי לרצות להיות טוב יותר.

אתה רוצה להתפרסם בגלל הכסף?

בעיקר בשביל הכבוד וההכרה. כמובן, היכן שיש הכרה ישנה גם תמורה כספית.

האם לאהבה יש מקום ביצירה שלך?

לאהבה יש המון מקום ביצירה שלי מאז שגיליתי את אמריקה. בארצות הברית הכרתי את אשתי האהובה, גם היא ממוצא יווני, ושם התחתנו. חייתי בארצות הברית תקופה מסוימת ואז חזרנו ליוון. אני מאוד מאושר איתה והיא אישה נהדרת.

ומה הלאה בקריירה?

ובכן, אני כרגע מתמקד בהוצאת האלבום וכן אני מתארגן למסע הופעות וראיונות.

נראה כי דיאמנטיס בדרך הנכונה, כי מלבד קול נהדר ורצון חזק, יש לו מוטיבציה, ערכים וכשרון גדול והוא ממשיך מסורת משפחתית אותה הוא מקדש באומנותו. נאחל לו בהצלחה בדרכו המוזיקלית!

שווה לקרוא

ניקוס ורטיס בהופעה אחרונה לעונה

הזמר האהוב ניקוס ורטיס מופיע בערב חגיגי ואחרון לעונה ב-16 ביוני במועדון האיטון שבאתונה

השאר תגובה