אלבומו החדש של יאניס פלוטורכוס – אכזבה?

GIANNISPLOUTARXOS2013ALBUMאחד האירועים המדוברים ביותר בעולם המוזיקה היווני בזמן האחרון הוא אלבומו החדש של יאניס פלוטורכוס, "תחת אותה השמש", אשר יצא לאור ביום חמישי שעבר

מאת: אלינור פרארה

נראה כי רבים תלו תקוות וציפיות באלבום הזה, אשר כולל בתוכו 18 שירים חדשים, כולל קאבר לשיר מוכר שבוצע על ידי להקת דוטרי האמריקאית וכן על ידי להקת הבנים ווסטלייף.

פלוטורכוס השקיע מאוד ביחסי הציבור לאלבומו החדש וניתן לומר כי הציפייה היתה שכל שיריו החדשים יהפכו במהרה ללהיטים. כבר בחודש ינואר ופברואר קיבלו המאזינים טעימה מהאלבום כאשר הסינגלים "לא מגיע לי" ו-"תהיי בסדר" יצאו לאור. גם במרץ היתה לנו הזדמנות להאזין לעוד סינגל מהאלבום, "נשמה שלי כואב לך". אבל פלוטורכוס לא השקיע רק באנשי פרסום אלא גם באמנים שיסייעו לו: הלחנים לשירים באלבום נכתבו בידי יותר מעשה מלחינים שונים (כולל פלוטרכוס בעצמו), והעבודה והרעש סביב הפקת האלבום יצרו סקרנות וציפייה רבה.

עם זאת, לאחר צאתו, יש הטוענים כי האלבום לא מחדש דבר מבחינה מוזיקלית וכי הוא מאכזב ביחס לקודמיו. נדמה כי פלוטרכוס ביקש ללכת "על בטוח" ולא להסתכן במשהו חדשני יותר ובכך הוא מעט "פיספס" הזדמנות להציג בפני מעריציו את איכויותיו כאמן. גם גרסת הקאבר לשיר האמריקאי לא היתה מוצלחת במיוחד ואפשר בהחלט לומר שקיימים קאברים טובים יותר.

אתם מוזמנים להאזין לשיריו של פלוטורכוס מתוך אלבומו החדש ולשתף אותנו בדעתכם!

יאניס פלוטרכוס – תחזרי

שווה לקרוא

ונטי קלאב – VENTI CLUB

אחד ממקומות הבילוי הטובים ביותר בדאונטאון של אתונה ממוקם בפסירי וקוראים לו ונטי. המועדון עם מוזיקת המיינסטרים הבינלאומית תמיד נשאר מלא | ימי שישי ושבת

השאר תגובה