חדשות מוזיקליות: סינגלים חדשים

NOTISSFAKIANAKIS2013חיי המוזיקה ביוון פורחים למרות הבעיות הכלכליות ביוון, ואולי בגלל הבעיות ביוון אמני המדינה הזו מנסים לעודד את העם בשירים יפים ונוגעים ללב. שלושה אמנים מוכרים ואהובים הוציאו סנגלים חדשים ומעניינים לאחרונה

מאת: אלינור פרארה

נתחיל עם הגברת הראשונה של מוזיקת הלייקו נכון להיום: נטשה ת'אודורידו. סוני מיוזיק הוציאו לאור את אלבומה החדש של ת'אודורידו שנקרא "ממול". האלבום מכיל עשרה שירים מיוחדים ומרגשים, בהלחנתו של יורגו תאופאנוס. את מילות השירים באלבום כתב תנוס פאפאניקולאו. מי שיפתח את הרדיו בימים אלו יוכל להאזין שוב ושוב לשני הסינגלים האהובים של ת'אודורידו מתוך אלבום זה: "עבור אף אחד" ו-"ממול" שהוא שיר הנושא לאלבום. יחד איתם יצא סינגל מדהים נוסף, בלדה בשם "אבוא לראותך", וכן דואט ייחודי עם הזמרת מרינלה הנקרא "לעשות טובות". הדואט חותם בהצלחה את שיתוף הפעולה הפורה בין שתי הזמרות הנהדרות הללו.

גם נוטיס ספאנאקיס לא טומן ידו בצלחת ומשחרר לאוויר את שירו החדש "אל תשאלו אותי". מדובר בשיר זבקיקו אירוטי שהקסים מייד את אלפי מעריציו של ספאנאקיס ומושמע בכל תחנות הרדיו ללא הפסקה. את השיר הלחין כריסטופורוס גרמני והמילים של ווסיליס יאנופולוס. הסינגל הזה של ספאנאקיס בא בעקבות סינגל מוצלח אחר שיצא לאוויר לא מזמן, "את והים", ואת שניהם ניתן למצוא באלבומו החדש של ספאנאקיס.

45786_540345719320714_1534504934_nגם הגיזרה הצפונית רוחשת וגועשת: לאחרונה יצא מסלוניקי סינגל חדש של דמיטריס קרדימוס, בהפקה של "בי בי לייבל" על ידי אינסייט מיוזיק הסינגל נקרא "מתאים לך מאוד", בלדה דינמית שכתב סרגיו רפה והלחין סקיס וורוס.

קרדימוס, סלוניקאי במקור, שיתף פעולה מגיל צעיר עם מיטב אמני יוון כמו: ניקוס ורטיס וטוליס בוסקופולוס. הביצועים שלו מאופיינים בקול נקי, מלא צבע וייחודיות. מומלץ להאזין!

דימיטריס קרדימוס – מתאים לך מאוד

שווה לקרוא

ונטי קלאב – VENTI CLUB

אחד ממקומות הבילוי הטובים ביותר בדאונטאון של אתונה ממוקם בפסירי וקוראים לו ונטי. המועדון עם מוזיקת המיינסטרים הבינלאומית תמיד נשאר מלא | ימי שישי ושבת

השאר תגובה