חדשות הבמה – הופעות

 המופעים המומלצים ביוון לינואר

מאת: אלינור פרארה ושמרית ברמן

הופעות שמסתיימות

הזדמנות אחרונה לחורף 2023! גודיניס ומלאס במועדון ווגאס עד ה-18/2, אל תפספסו!

ההופעות המשותפות של נינו, קונסטנטינוס ארגירוס ואנג'לה ד'ימיטריו ברקס הסתיימו מוקדם מהצפוי: בעלי הרקס – בניין היסטורי באתונה בו התקיימו ההופעות – נאלצו לסגור את המקום לצורך שיפוצים. אנו מקווים לראות בקרוב את מה סידורי ההופעות החדשים שהשלושה ימצאו, ביחד או לחוד. מסתמן שלפחות ארגירוס כבר מסודר אחרי שד'ספינה ונד'י הודיעה השבוע שהוא יחליף אותה במועדון פוסיד'וניו בחודש מרץ, עם סיום הופעותיה.

עוד הופעה שמסתיימת השבוע היא ההופעה של סאקיס רובאס ואגליקי איליאד'י ב-אס קלאב.

הופעות חדשות

קוסטס מקד'ונס יופיע בימי שישי החל מה-25 בינואר ועד סוף פברואר על בימת מועדון הרית'מוס.

עוד במועדון הרית'מוס: פיצה פפד'ופולו מגיעה לשתי הופעות בימי רביעי ה-23 בינואר וה-30 בינואר. ניקוס פורטוקלוגלו ופיליפוס פליאציקאס יופיעו למשך ארבעה ימי שבת במהלך פברואר במועדון הסלוניקאי: love casual living.  נטסה בופיליו מתחילה גם היא הופעות בימי שבת החל מהשני בפברואר במועדון הקיקלוס באתונה.

החל מהשבוע הקרוב סוקרטיס מלאמס יופיע על הבמה המרכזית במועדון סטוורוס טו נוטו ובימי שישי ושבת יחליף אותו יאניס חארוליס. החל מה – 4 לפברואר תופיע בימי שני במועדון הקלאב ראליה כריסטידו. אלאונורה זונגלי עתידה להוציא בעתיד הקרוב אלבום חדש, ובמקביל תתחיל להופיע במועדון סטוורוס טו נוטו פלוס. ההופעות יתקיימו מידי שבת החל מה-2 לפברואר.

 

שווה לקרוא

כל ההמלצות לחגיגות הוולינטיינס' באתונה

יום האהבה הבינלאומי מגיע אלינו בקרוב, וכמובן שגם באתונה לא מוותרים על החגיגות. בואו להתאהב מחדש במגוון המקומות הרומנטיים שיש לעיר להציע ❤️

השאר תגובה