הופעות חודש מאי

alexiouהקיץ כבר אוטוטו כאן, וסצנת המופעים ביוון הולכת ומתחממת. בערי המוזיקה הראשיות, אתונה וסלוניקי, ההתרחשות רבה ואנו שמחים להביא לכם סיכום של ההופעות המעניינות לחודש מאי

מאת: אלינור פרארה

מלחינים יוונים אוהבים מידי פעם לחבוש את כובע הזמר, לעלות לבמה ולהרגיש את אהבת הקהל. כך גם במקרה שלנו: יאניס ספאנוס המלחין הידוע יעלה לבמה וישיר את מיטב שיריו לאורך הקריירה שלו. במסעו המוזיקלי ילוו את יאניס שני זמרים – פני קסנקי וקוסטס זיאגולס. המסע המיוחד הזה יתחיל ב"אנת'ולוגייס", ימשיך ב"אודו ארוסטוטלוס", "אקינו טו קלוקרי" ויגיע גם ל"ספאזמנו קאראבי" ולשירים רבים נוספים. המופע יעלה במועדון "איאנוס" באתונה ויתקיים בתאריכים 24 ו- 25 למאי. כולכם מוזמנים!

חאריס אלקסיו ממשיכה בסדרת ההופעות שלה בסלוניקי הצפונית. המועדון "לוב קזואל ליבינג" הוא המארח את חאריס, ואליה יצטרפו על הבמה ההרכב "Nouveau Sextet" עם אחד הסולנים הגדולים ביוון נכון להיום. חאריס תבעיר את הבמה ותלהיט את הקהל עם מיטב שיריה מהרפרטואר העשיר שלה ואף תשיר שירים מאלבומה המשולש החדש שיצא זה מכבר. למי שטרם יצא להגיע למופע הזה יש זמן עד סוף החודש.

mazonakis 20 xroniaונגלוש קצת לחודש יוני הבא עלינו לטובה: יורוגס מאזונאקיס יקיים מופע מיוחד המסכם 20 שנות קריירה. יורגוס החל את דרכו בשנת 1993 עם אלבומו הראשון "קצת אחרי חצות" ובעקבות הקריירה העשירה שבנה לאחר פריצתו הפך לזמר בעל מעמד יוצא דופן עם סגנון ייחודי משלו. יורגוס פעיל מאוד בשטח ורק לפני מספר חודשים הוציא אלבום חדש, "אלוהים שוב איננו". באלבום זה אפשר לשמוע את יורגוס מאזונאקיס הבוגר והבשל ונראה כי הוא עשה כברת דרך בעשרים שנות הקריירה שלו. המופע יתקיים באתונה, במועדון "קטראקיו" ב-8 ביוני. מכירת הכרטיסים החלה, אז מהרו לרכוש ולהגיע למופע!

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה