ניקוס איקונומופולוס מדבר על אהבה

ניקוס איקונומופולוסניקוס איקונימופולוס שלא מרבה לדבר על חייו האישיים בכלל ועל חיי האהבה שלו בפרט התראיין לעיתון 7 ימים ונשאל האם יש אישה בחייו

מאת: אלינור פרארה וג'וליאנה נחמיאס

ניקוס איקונימופולוס שלא מרבה לדבר על חייו האישיים בכלל ועל חיי האהבה שלו בפרט התראיין לעיתון 7 ימים ונשאל האם יש אישה בחייו, והגיב: "אינני חושב שאני צריך לספר לכולם על חיי הפרטיים, אינני מרגיש שזה צריך להיות עניין של כולם."
ניקוס נשאל על האישה האידיאלית בעיניו: "מאוד חשוב שתהיה לה אישיות מרתקת, שתהיה נשית, שתכבד את הזולת ושתהיה אדם רציני. כמובן שגם החיצוניות שלה חשובה, אבל זה כמובן לא הדבר שעליו אני מתעכב".
במהלך הריאיון נשאל ניקוס גם על יחסו לרשתות החברתיות: "אני חושב שהאנשים היום מנותקים, אין מגע אנושי וכולם פונים אחד לשני רק דרך הרשתות החברתיות. בפייסבוק אתה מאבד את המגע האמיתי עם אנשים ולדעתי זה רע מאוד. אני עצמי ממש לא מחובר. אני אוהב לבוא במגע עם הקהל שלי, להרגיש אותו, לראות אותו"
ניקוס נשאל האם הוא חש לחץ בעקבות העובדה שהוא נמצא בין השמות המובילים בין אמני יוון כבר כמה עונות. "לא כל כך מעניין אותי מי מופיע ראשון על השלט שמפרסם את ההופעות במועדון "המרקיזה". מה שחשוב לי זה שהקהל יאהב את ההופעה ויגיב באופן חיובי להופעה שלי".

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה