מוזה על הפיליון: ראיון עם פנדליס פנדלידיס

פנדליס פנדלידיסהעיתונאי גריגוריס ארנאוטוגלו פגש את פנדליס פנדלידיס באחד המקומות היפים ביוון לצורך שיחה על יצירה, אומנות ואהבה

מאת: אלינור פרארה וג'וליאנה נחמיאס

הר הפיליון הוא אחד המקומות היפים ביותר ביוון. הוא נמצא בחלקו הדרומי של מחוז תסאליה, במרכזה של יוון, והוא חלק מחצי האי פיליון שצורתו קרס. המקום ההררי מיוער בצמחיה שופעת וניתן למצוא בו גם אגמים קטנים. המקום נחשב למקום מרשים היות וההר צופה לרצועת חוף מרהיבה ולים האיגאי.

שם, בנוף הפסטורלי, פגש העיתונאי גריגוריס ארנאוטוגלו את הזמר הצעיר והמצליח, פנדליס פנדלידיס, אשר נסע להתבודד בין ההרים לצורך כתיבה ויצירה. "כאשר אני כותב אני צריך להיות מנותק מן העולם" אמר פנדלידיס בראיון.

פנדלידיס נשאל על היותו אדם מופנם וכוכב צנוע יחסית: "אני מודע לכך שעד כה הייתי מופנם, אבל זה תהליך שאני עובר ולאט לאט אני מרגיש שאני מתחיל להיפתח. יש לי חמישה חברים ממש טובים, והם מגינים עליי כמו אגרוף סגור. אני צמוד אליהם. בנוסף, אני יודע שישנם הרבה זמרים שפונים גם לטלוויזיה ולהנחיית תכניות. זה משהו שאני, ככל הנראה, לא אעשה בעתיד כי זה לא מעניין אותי" אמר פנדלידיס.

היצירה חשובה מאוד לזמר צעיר זה והיא מתבטאת בצורות אחרות, כמו ציור: "יש לי כבר כמה וכמה יצירות, כמה ציורים שציירתי. כמו כן, יש לי גם הרבה שירים שלא פורסמו ואני לא יודע אם יפורסמו בעתיד. היצירה בחיי חשובה ונרחבת ולפעמים דברים מקריים משמשים לי השראה. למשל, השיר "מלווים אותי" נכתב תוך עשר דקות בלבד" הוא מסביר.

פנדלידיס מגלה ביישנות גם בשאלות על חיי האהבה שלו: "טרם מצאתי את האישה הנכונה עבורי" הוא מעיד על עצמו. לבסוף, גילה האמן בראיון על המשך ההופעות שלו עם ווסיליס קאראס ופאולה, שהתרחבו והתמשכו בשל דרישת הקהל. "אנחנו כנראה נגיע גם לסלוניקי, עקב דרישת המעריצים" אמר פנדלידיס. אנו נאחל לו הצלחה בהמשך הקריירה המטאורית שלו!

 

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

השאר תגובה