הופעה

הרומנטיקן של יוון מגיע לישראל

parios_megaro_poster סוף-סוף זה קורה והפעם זה רשמי – אחד מגדולי הזמרים בכל הזמנים, יאניס פאריוס, מגיע לישראל להופעה היסטורית בקיסריה!

 מאת: עפר אדיב

הרומנטיקן הגדול מכולם, החל את דרכו המוזיקלית כבר בשנת 1969, פאריוס כותב, מלחין ויוצר בכל רמ"ח איבריו שעושה חייל כבר שנים רבות, נולד באי פארוס בשנת 1946, לשם ג'יאניס ורטאקוריס.

הבחור שהחל את דרכו בביה"ס לרפואה באתונה, ביצע במקביל את הופעותיו הראשונות במועדון "נריידה" שבאתונה. לאחר שלמד בביה"ס למוזיקה, קלאוואס, פאריוס ביצע ממיטב שיריהם של מלחינים כמו פיתגורס וקלדראס.

אלבומו הראשון נמכר בכ-240,000 עותקים ובשנות השמונים פרץ רשמית לתודעה עם אלבומו "ניסיוטיקה". עד היום הוציא פאריוס יותר מ-40 אלבומים.

פאריוס נחשב לזמר הגדול ביותר של שירי אהבה ביוון, מה שהפך אותו לרומנטיקן רציני, על אף היסטוריית הנישואין והגירושין הארוכה שלו. האריס, בנו של פאריוס מנישואיו הראשונים, הפך גם הוא למלחין ואף הלחין וביצע עם אביו מספר שירים.

לפאריוס קהל מעריצים גדול בישראל שנוהר להופעותיו שברחבי יוון בכל הזדמנות. הידיעה על הגעתו לישראל תשמח וודאי את חובבי הז'אנר, שחיכו שנים רבות לבואו. סקרנים לדעת מתי זה קורה?

להלן פרטי המופע: האירוע יתקיים ב-10 לאוקטובר באמפי קיסריה, הצפוי להתמלא עד אפס מקום.

פרטים נוספים על המופע תוכלו לקבל בשבועות הקרובים כאן בפורטל לילות יוון.

שווה לקרוא

כל ההמלצות לחגיגות הוולינטיינס' באתונה

יום האהבה הבינלאומי מגיע אלינו בקרוב, וכמובן שגם באתונה לא מוותרים על החגיגות. בואו להתאהב מחדש במגוון המקומות הרומנטיים שיש לעיר להציע ❤️

השאר תגובה