ונדי? רמוס? או אולי ארגירוס? – מופעי החורף 2013-14

mpouzoukia athens 2013-14איזה צמדים יכבשו את הבוזוקיות ואיזה זמרים יבלטו יותר החורף? הרשימה החמה של עונת החורף ביוון

מאת: עפר אדיב

כן, אנו עוד בשיאו של הקיץ החמים והחורף עודנו רחוק מלהגיע לכאן, אך יש מי שביוון כבר מכין את הבוזוקיות. דספינה ואנדי, פגי זינה וניקוס קורקוליס ישתפו פעולה לראשונה. לשתי הזמרות צפוי גם דואט משותף, ואם כבר בדואט עסקינן- אנדוניס רמוס ואנה ויסי שכבר הוזכרו השבוע, יופיעו במועדון הפנת'און. השניים צפויים להביא לנו הפקה מושקעת במיוחד עם נגיעות קלות של "מחזמר לייקו". אמנם חלק מחובבי המוזיקה הים תיכונית מתחברים פחות לקונספט הזה, אך אין ספק שמדובר בשני זמרים גדולים, שלא משנה מה ישירו או יעשו על הבמה – המעריציהם המושבעים ילכו אחריהם לכל מקום.

לצד האמנים שהוזכרו, קונסטדינוס ארגירוס ימשיך את הופעותיו במועדון פוסידוניו המפורסם עם צמד חדש, שיתרחש במהלך עונת הטרום-חורף הצפויה להיפתח כבר בסוף אוגוסט.

אל לנו לצפות להרבה הפתעות, אך אין לשכוח את ניקוס ורטיס ומועדון פנטזיה שיופיעו במהלך עונה נוספת עם מספר זמרי חימום לא ידועים במיוחד, שככל הנראה תפתח במהלך חודש נובמבר.

ואסיליס קאראס נפרד מהצמד פאולה – פנדלידיס לטובת ניקוס איקונומופולוס, זמר הלייקו הצעיר, המכונה בישראל- "הבלונדיני" (שאגב כבר לא בלונדיני). השניים יופיעו במועדון פיבר בנובמבר הקרוב.

לקינוח, נטשה ת'אודורידו, הגברת הראשונה של מוזיקת הלייקה ביוון, תופיע לצד סטליוס רוקוס שביצע לאחרונה קאמבק רציני וזוכה בימים אלה להצלחה רבה. האם גם להם צפוי דואט מפתיע? הסימנים מראים שכן, ואף אולי יבצעו השניים בלדת רוק יחדיו .

זוהי רשימה מכובדת, אך צפויים שינויים ורשימת ההופעות תגדל ככל שנקרב לעונת החורף. אל תפסיקו לעקוב!

שווה לקרוא

יורגוס אלקאוס משחרר את גרסת 2024 ל-"ΤΙ ΤΙ"

הלהיט הנוסטלגי מ-1992 חוזר בגרסה קיצית ומקפיצה שתסחוף את רחבות הריקודים שוב

תגובה אחת

  1. מאיר אבוטבול

    הפירסום על הופעות החורף מגרות מאד מקווה שאמצא עצמי באחד מהם בקרוב

השאר תגובה