הופעה

פאולה פוקה חוזרת לישראל

לאור הביקוש הרב, הזמרת פאולה פוקה, תגיע לישראל להופעה אחת בהאנגר 11 נמל תל אביב בליווי של 20 נגנים.

עדכון חשוב: המופע המתוכנן ל 7.10 נדחה עקב אילוצי התו הירוק החדש. המועד החדש יפורסם בקרוב


פאולה נחשבת ביוון ובעולם ל"תופעה" יוצאת דופן עם השואו שלה (בנוסח ביונסה) המשלב את המוסיקה היוונית המסורתית עם המקצבים העכשוויים.
קהל אשר חווה את הופעתה של פאולה, התמכר הן לשואו והן לאנרגיות המטורפות שמכניסה פאולה בקהל.

הפופולריות של פאולה ביוון הביאה לשיתוף פעולה במשך השנים עם גדולי הזמרים היווניים: סטאמטיס גונידיס, סוטיס וולניס, חריסטוס דנטיס, פגי זינה, מאזונאקיס, יאניס וארדיס, קראס פאנטלידיס ועוד.
רבים משיריה של פאולה תורגמו לעברית ומבוצעים ע"י הזמרים כדודו אהרון ("לא יכול בלעדייך"), מושיק עפיה ("מלכה של השכונה"), ומכוכב נולד הזמרות: נאסרין ("אל תלך") ואור אדי ("אגו").

פאולה פוקה נולדה בשנת 1982 בעיר סלוניקי וגדלה בחדיקיקי. היא החלה לשיר בגיל 14. בגיל 17 נישאה וילדה בת, עובדה שלא הפריעה לה להתחיל בגיל 19 להופיע במועדון לילה ידוע. בשנת 2005 הוציאה את אלבומה הראשון "שקט" ועברה לאתונה, באתונה החלה את שיתוף הפעולה שלה עם הזמר הידוע סטאמטיס גונידיס. ב-2007 יצא דואט שלה עם זמר מפורסם נוסף סוטיס וולאניס ("סבא וסבתא") ואיתו עבדה תקופה מסוימת.  בשנת 2012 זכתה באלבום זהב "להיות אחד איתי" עם השירים "להיות אחד איתי", "תקלה", "להיות שקט". האלבום עם הלהיט הגדול "אחרי חצות" יצא ב-2013.

לפרטים נוספים ויצירת קשר
קרדיט:  שקד הפקות , שי 050-7472727
כרטיסים בקופות "לאן" בטלפון: *8780  ובאתר:  לרכישת כרטיסים אונליין לחצו כאן  או היכנסו לקישור באתר לילות יוון https://leylotyavan.co.il/shows/shows-israel/haangar11-2/

שווה לקרוא

ערוץ המוזיקה היוונית MAD עכשיו בישראל!

בלעדי ללקוחות HOT, ערוץ המוזיקה היווני MAD הגיע לישראל! כל הלהיטים של הזמרים שאתם הכי אוהבים במקום אחד, החל מהקלאסיקות ועד לפופ היווני העכשיווי שכובש את מצעדי הפזמונים.

השאר תגובה