הופעה

האביב היווני

ALKISTIS PROTOPSALTISאחת מהזמרות הבולטות והמובילות של זמרות יוון בדורנו – אלקיסטיס פרוטופסלטי, חוזרת עם להקתה לביקור בראשון לציון

מאת: יוני איאטרו

פרוטופסלטי מגישה "an armful of songs" מופע דינאמי, הסוחף את הקהל ביוון ובעולם כולו, מכשפת בשירתה ובו זמנית כובשת את מאזיניה ברכות.

אלקיסטיס פרוטופסלטי הוציאה לאור מעל 25 אלבומים שמרביתם זכו להגיע לזהב ולפלטינה ומושמעים בכל תחנות הרדיו בעולם כולו ובישראל. הנוכחות הבימתית של אלקיסטיס ייחודית ויוצאת מן הכלל, ולא רק לפרשנות שלה, אלה גם לטמפרמנט הים תיכוני שלה.

אלקיסטיס תופיעה ביום שלישי 7 במאי בשעה 20:30, במסגרת פסטיבל האביב המציין השנה 25 שנות פעילות. בין האמנים והלהקות שהפסטיבל יארח השנה: להקת היהודים והבלט הישראלי בהפקה מיוחדת לפסטיבל, כרמינו – זמרת הפאדו המרגשת מפורטוגל , להקת הפולקלור המקדונית טאנץ' , להקת המחול המודרנית של אנגולה,  טריו סווינג דה זיט'אן , להקת הפלמנקו הספרדית לוס ויונקוס ,  "סולנים במחול עולמי"  עם מיטב סולני המחול המובילים מהעולם ומישראל,  סיפור אהבה יווני עם שמעון פרנס – הפקת מקור, סווינג דה ז'יטאן- בהשראת סרטי טוני גטליף ,  80 שנה לאלו פאפא אלייב בהשתתפות אורחת מיוחדת – ריטה ואמנים נוספים. מופע משותף של דנה ברגר וירמי קפלן – מופע בכורה, מהמיטב האיטלקי עם עדי צ'זרה ועוד.

הפסטיבל מתקיים עד ה-11 במאי 2013 בשלושה מתחמי פעילות מרכזיים, היכל התרבות, ב-אמפי-פארק ורובע הבילויים החדש.

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות

השאר תגובה