סרנגה שר קזנג'ידיס

SARANGA SHLOMI 2013מופע יווני משיריו של גדול זמרי יוון, סטליוס קזנג'ידיס

הקריירה של סרנגה החלה בגיל 18 וכללה תקופת שהות ארוכה ביוון, שם היה מופיע מדי ערב במועדונים היוקרתיים ברחבי יוון. כבר בתחילת דרכו, בזכות קולו העמוק והייחודי, סימן הקהל היווני את סרנגה כיורשו של הדמות המשפיעה ביותר במוזיקה היוונית – סטליוס קזנג'ידיס. בטרם מותו של קזנג'ידיס, במפגש נדיר של השניים הספיק להכתיר את שלומי סרנגה ליורשו.

היום, עשרים שנה אחרי, שלומי סרנגה סוגר מעגל ועושה כבוד לזמר האהוב עליו ביותר סטליוס קזנג'ידיס במופע מחווה מרגש, שמספר ושר את סיפור חייו המרתק. במופע יגיש סרנגה את להיטיו הגדולים של קזנג'ידיס לצד שירי הנשמה המרגשים ביותר. קזנג'ידיס כונה "זמר העם" ושר אל האיש הפשוט. זמרים גדולים וותיקים כמו יורגוס דאלארס, חאריס אלקסיו ואריס סאן ועד לזמרים מהדור הצעיר ביוון – כולם ינקו מקזנג'ידיס וגדלו על המוזיקה שלו.  כמו כן, רבים משיריו זכו לגרסאות כיסוי ישראליות כגון: "אלינור" (זוהר ארגוב), "זינגואלה" (יהודה פוליקר), "הכל בגלל האהבה" (שלישיית גשר הירקון) ועוד.

בעזרת קטעי ארכיון והקלטות נדירות, להקה של 7 נגנים והקול העמוק שהפך לסמלו המסחרי – שלומי סרנגה חוגג עשרים שנות קריירה במחווה מרגשת למיתוס של המוזיקה היוונית – סטליוס קזנג'ידיס ולוקח את הקהל למסע קסום בזמן.

המופעים הקרובים יתקיימו ביום שלישי, 26 ביוני ברדיו בר בקיבוץ בית קשת וביום שישי, 28 ביוני בתיאטרון גבעתיים. פרטים נוספים על המופע בדף הפייסבוק הרשמי של שלומי סרנגה.

שווה לקרוא

קונסטדינוס ארגירוס חוזר להופעות

הזמר האהוב והמוכשר, קונסטנטינוס ארגירוס, חוזר למועדון פנטסיה באתונה לסדרה של הופעות חיות

השאר תגובה