הופעות אביביות

ploutarhos - peggy - thea 2האביב הגיע ואיתו פריחה של הופעות חדשות ומעניינות. להלן סיכום של ההופעות הקרובות

מאת: אלינור פרארה

המופע המשותף של פגי זינה ויאניס פלוטרכוס במועדון ת'אה יחל בתאריך 12.04.2013 (יום שישי).

גם חאריס אלקסיו מתחילה את הופעותיה באפריל. היא תגיע למועדון Gazarete לשמונה הופעות שיעלו בימי רביעי וחמישי במהלך החודש, ותבצע שירים מכל הרפרטואר העשיר שלה וכן גם מאלבומה החדש. את חאריס תלווה להקת ג'אז בת שישה נגנים אשר תעניק לשיריה סגנון מיוחד ושונה מזה שאנו מכירים. מחיר הכרטיס להופעה זו נע בין 15 ל- 45 יורו.

בסלוניקי הזירה רוחשת: השבוע יצטרפו לסצנת המועדונים קטרינה סטאניסי ויורגוס מאזונאקיס, שיופיעו במועדון פילי אקסיו. גם באתונה עונת ההופעות של אביב – קיץ 2013 החלה, ובמועדון הרומאו יופיעו ניקוס מקרופולוס, סטלה קאלי, קונסטנטינוס גלאנוס ואלכסנדרוס נוטאס. במועדון האת'ינון ארנה ימשיכו את הופעותיהם אנדוניס רמוס, סטליוס רוקס ואלני פוריירה במהלך כל חודש אפריל.

אבל אולי האירוע החשוב והמשמעותי היותר לא מתרחש דווקא ביוון, כי אם בקפריסין: ביום שני, ה – 1 באפריל יועלה מופע שנקרא Cyprus Aid שמטרתו הפגנת סולידאריות עם האי הקורס מבחינה כלכלית. אמנים רבים יופיעו בעיר ניקוסיה החל מהשעה ארבע אחר הצהריים ועד לחצות. בין השמות המוכרים יותר ניתן יהיה למצוא את אלקינוס יואנידיס, דימיטריה גלאני, כריסטוס ת'יבאוס, כריסטוס ד'אנאטיס, אווריד'יקי, סופיה פפזוגלו, ד'ספינה אולימפיו ועוד רבים אחרים. בשל אירוע זה בוטלו שאר ההופעות במועדונים באי.

שווה לקרוא

פאולה תופיע במועדון הקטאליה לעונת הקיץ 2024

לאחר עונת חורף מוצלחת במיוחד באתונה, פאולה האהובה תופיע מסוף מאי במועדון הקטאליה שבעיר הולדתה …

השאר תגובה