הופעה

יורגוס דאלארס חוזר

"הנה אנו כאן שוב בחור השחור הזה, יחדיו.

אחי לצידי, אנו נלחמים לראות את האור.

יחדיו אנו חייבים לנצח במים שחורים ומפחידים.

אז למטה, למטה אנו צוללים

למעמקי נשמתנו."

מאת: אלינור פררה

המילים המרגשות האלו נכתבו למען הדואט החדש של יורגוס דאלארס ואחינועם ניני, אשר יופיעו יחד בשתי הופעות בלבד בסוף חודש אוגוסט, כאן בישראל. השיר מייצג את הרצון לשלום ושלווה בעולם, חלום ששני האמנים הללו שותפים שלו. דאלארס וניני לא רק שרים שלום, הם גם פועלים למען השלום:  דאלארס הוכר כאמן שוחר שלום ונבחר לשגריר כבוד של ארגון נציבות האו"ם לפליטים. גם אחינועם ניני פעילה בתנועות לזכויות אדם ואף מונתה לשגרירה של רצון טוב מטעם ארגון המזון והחקלאות הבינלאומי. מטרת העשייה המשותפת של ניני ודאלארס היא להעביר למאזינים מסר של אהבה ושלום, מעין אי של שלווה ושפיות בזמן שהמזרח התיכון רותח מבעיות ביטחוניות.

מלבד אחינועם ניני יופיעו עם דאלארס שני אמנים נוספים: מלינה אסלניאדו ודמיטריס באסיס. אסלניאדו שיתפה בעבר פעולה עם אמנים יווניים ומלווה את דאלארס בהופעותיו כבר מספר שנים, אך ידועה גם בשל קריירת הסולו העצמאית והמצליחה שלה. באסיס, אשר התגלה על ידי סטאמטיס קראונקיס, שיתף פעולה עם זמרים יווניים רבים בעבר, וזו הפעם הראשונה שהוא יופיע עם דאלארס בישראל, מה שהופך את האירוע למסקרן ומרגש.

ההופעות יתקיימו בירושלים ב-22 באוגוסט, בריכת הסולטן ובחיפה ב-24 באוגוסט במרכז הקונגרסים, המילים של השירים יתורגמו לעברית ויוצגו על מסכים לטובת המאזינים שאינם דוברי יוונית. השילוב של האמנים, המוזיקה והמיקום הנפלא של שתי ההופעות – מבטיח אירוע מוזיקלי איכותי ביותר.

פרטים נוספים וכתובת לרכישת כרטיסים ניתן לקבל בבימות בטלפון 6226* או 02-6237000

שווה לקרוא

ת'ודוריס פריס בפוסידוניו בפרימיירה מרגשת

בסוף השבוע האחרון תודוריס פריס הימם את הקהל כשפתח את עונת ההופעות במועדון הפוסידוניו

השאר תגובה