מופעי קיץ מסביב ליוון

הנה לפינכם מספר הופעות מומלצות שאסור לפספס!

ת'אנוס מיקרוציקוס ומריה פרדורי יופיעו ב-22 באוגוסט בתאטרון העתיק בפטראס ויבצעו שירים מוכרים ואהובים, ביניהם, איך אפשר בלי, שיריהם של מיקיס ת'אוד'וראקיס ומנוס חציד'אקיס.

יוטה נגה תופיע ב-27 באוגוסט בעיר הירקליו שבכרתים במסגרת אירועי הקיץ של העיר שנקראים "להתראות בכיכר קוראיי". אין כמו תקופת הקיץ כדי לזכות בהזדמנויות לצפות באמנים האהובים עלינו. הכניסה למופע חינם.

אלני ויטאלי המופלאה תופיע ב-29 באוגוסט בפסטיבל ת'רמיס ד'רומנה 2012, ותבצע את כל שיריה המוכרים והאהובים ביחד עם חבורה של מוזיקאים מוכשרים שיופיעו איתה.

גליקריה תופיע ביום ב-22 באוגוסט במופע מיוחד לציון 90 שנים לחורבן העיר איזמיר בתורכיה, הידועה בשמה היווני "סמירנה" שנכבשה על ידי מסטפא כמאל ב1922, רבבות יוונים נמלטו אז מהעיר שחלקים גדולים ממנה עלו בלהבות. המופע מוקדש למוזיקה של המקום והתקופה, במופע שייערך בסטוורוס פרסלון ישתתפו גם הזמרת התורכיה דילק קוצ' ואחת מיקירות המערכת, ארטי קטימה. עלות המופע עשרה יורו בלבד.

לפרטים והזמנות מקומות למופעים השונים חייגו למערכת לילות יוון בטלפון: 078-3336447

שווה לקרוא

בוליבר בר חוף – BOLIVAR BEACH BAR

החוף האקזוטי בוליבר שבאתונה מזמין אתכם להתפנק על החוף עם מוזיקה טובה וליהנות מבר-מסעדה מעולה בסגנון ים תיכוני | פתוח כל ימות השבוע