חגיגה של טלוויזיה יוונית

alexiou galaniכמיטב מסורת החגים, גם השנה בחג הפסחא, גדולי הזמר היווני מתכנסים יחדיו לחגיגה טלוויזיונית מושקעת, הכוללת מופעי טברנה ומועדונים! תכינו את השלטים!

מאת: דורון דוד

ערוץ מגה: במוצ"ש, קצת אחרי חצות, ישדר הערוץ את ההופעה המדוברת והמצליחה של דימיטרה גאלני וחאריס אלקסיו מחורף 2012. ההופעה בת השעתיים, שהתקיימה במועדון פאלס, תכלול שירים מתוך הקריירות העשירות של שתי הזמרות משנות ה-70 ועד היום, ובאמת שלא צריך להכביר במילים על הנכסים המוסיקליים ששתיהן אחראיות עליהם.

בראשון בלילה, בסביבות השעה 1:00, תוקרן הופעתו של לברדיס מאחריצס בקלימרמרו משנת 2012. לצדו ישתתפו מילטוס פסחליד'יס, סאקיס בולאס וד'ימיטריס סטרובאס, כמו גם זמרים אורחים נוספים שלקחו חלק באלבומו האחרון.

ערץ אנטנה: במוצ"ש אחרי חצות, תוכלו ליהנות (ולטעום) מהמופע המדובר והססגוני של אלקיסטי פרוטופסלטי ורמבוציקה במועדון פאלס: "תבלינים, קינמון וחגיגה". ההופעה המשותפת עלתה לאוויר בשנת 2012 במסגרת שיתוף הפעולה של השתיים, כאשר רמבוציקה לקחה פיקוד על הלחנת שירי האלבום של פרוטופסלטי.

ערוץ אלפא: חוגג גם חוגג ובראשון לקראת 01:00 בלילה, ישדר את המופע המשותף של יורגוס מאזונקיס ופאולה במועדון בוטניקוס משנת 2011.

Vasilis Karras_Elli Kokkinou_Fix Liveערוץ סטאר: דואג לכם גם הוא, עם הופעה של ואסיליס קאראס ואלי קוקינו במועדון ת'אטרו משנת 2011. מוצ"ש, מעט אחרי חצות.

נט: יספק לכם בין כל ההופעות השונות, אתנחתא עם ספיישל חגיגי של  התכנית "לחיינו" בהנחיית ספירוס פפדופולוס ואורחים.

זהו, עכשיו רק נותר לכם לבחור את הבילוי המועדף עליכם, בהנחה שבחרתם בערב חג משפחתי על הספה בסלון, מול הטלוויזיה ופשוט לא יכולים בלי מוסיקה יוונית! חג שמח! Xronia Pola!

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני