יורגוס מרגריטיס – מסע בזמן

giorgos-margaritisיוון התברכה בשלל כישרונות צעירים ומוזיקליים שמציפים את השואו-ביזנס, אבל למרות הכל איננו שוכחים את השועלים הוותיקים של הזמר היווני אשר עושים כבוד לעם ולתרבות היוונית זה דורות

מאת: אלינור פרארה וג'וליאנה נחמיאס

אמרנו שועל ותיק, אמרנו יורגוס מרגריטיס. הוא התחיל את הקריירה המוזיקלית שלו בשנת 1968 וידע כמה וכמה משברים אישיים בחייו אשר נראה כי חישלו אותו. מרגריטיס עשה מסע לא פשוט בחייו, החל מבית ילדותו העני והרעוע בטריקלה ועד לקריירה המוזיקלית שהוא פיתח לעצמו באתונה. כעת יוצא מרגריטיס למסע שהוא כולו מסע של מוזיקה יוונית איכותית, מוזיקת לייקו, המתפרשת על פני עשרות שנים. בהופעות שלו ישיר מרגריטיס שירי לייקו של גדולי המלחינים, ביניהם: וומבקאריס, ניקולופולוס ומחאריצאס. מרגריטיס יעבור איתנו בתחנותיה השונות של מוזיקת הלייקו לאורך השנים. המסע הזה, אל ההיסטוריה של מוזיקת הלייקו, הוא מסע אל ההיסטוריה של יוון ושל העם היווני, וגם של מרגריטיס בעצמו.

ההופעות של מרגריטיס יתקיימו במועדון "הזכוכית"  בתאריכים 23.02.2013 ו- 02.03.2013. לאחר מכן יעזוב מרגריטיס את יוון לצורך העלאת הופעה בארה"ב, אך בשובו יפורסמו מועדי הופעות נוספים.

אנו ממליצים לאוהבי הלייקו כולם (וגם לאלו שפחות) להצטרף למסע שמתכנן לנו יורגוס מרגריטיס, ולתת לו להוביל אותנו במאה שנות מוזיקת הלייקו-לדורותיה.

להזמנת מקומות למופע ולמופעים אחרים חייגו למערכת "לילות יוון" בטלפון: 078-3336447

שווה לקרוא

הצעת הנישואין שלכם בשקיעה על אי ביוון – יש מושלם יותר מזה?!

הבנת שהגיע הזמן לכרוע ברך ולהציע נישואין ויש לנו את ההצעה המושלמת בשבילך. רק נשאר לבחור מבין איי יוון הקסומים: רודוס, כרתים או סנטוריני

תגובה אחת

  1. לוי אברהם מירושלים

    אחד המנגסים הגדולים ביוון בכל התקופות

השאר תגובה