הופעות קיץ

בלי שנשים לב הקיץ כבר כאן, ואיתו שלל הופעות ברחבי יוון וקפריסין

בכתבה שהועלתה לפני כמה שבועות דווח על מסע ההופעות של יאניס קוצירס, הנושא את השם "on the road" –  ברדכים. המופע,  הכולל שישה נגנים יוצא לדרך, וכפי שהבטחנו אנו מעדכנים לגבי תאריכים. ב 7 ליולי – יום שבת יופע  בפיראוס, ב 21 ליולי בחלקיד'יקי וב 27 ליולי בלוטראקי. הוא יופיע, כזכור, עם סבריה מריולה.

לחאריס אלכסיו ודימיטרה גלאני יש קיץ עמוס במיוחד, עם לא פחות מ 17 הופעות ברחבי יוון וקפריסין מיולי ועד סוף ספטמבר. נעדכן כי בחודש יולי תמצאו אותך בתאטרון מלינה מרקורי באתונה ב2 וב3 ליולי, ב9 ביולי בקלמטה, ב11 ליולי בלאריסה. ב28 ליולי הן תגענה לארבעה ימים לקפריסין ותופענה ביום הראשון בפאפוס, ב29 ליולי בלימסול, ב30 ליולי בניקוסיה וב31 ליולי בלרנקה.

אנדוניס רמוס יופיע במועדון אסטריה בפטראס ב-16 ליוני,כחלק מסיבוב הופעות הקיץ שלו אחרי עונת חורף מוצלחת במיוחד.

פסטיבל פטראס הנערך מדי שנה בעיר פטרופוליס, מקיים הופעות בכל סוף שבוע ו החל מחודש יוני ועד חודש ספטמבר. תוכלו למצוא  ב14 ליולי את פנדליס ת'לסינוס, ב21 ליולי את ד'ימיטריס באסיס ומלינה אסלנידו וב25 ליולי את מיכאליס חציאניס. אלכסיו וגלאני תגענה ב 7 לספטמבר.

בסלוניקי נערך מדי שנה פסטיבל בחצר המנזר לזריסטון, ואסילי פפקונסטינו יופיע שם ב13 ליוני, יאניס חרוליס יופיע  ב25 ליוני, ואלפת'ריה ארווניטאקי יחד עם באביס סטואקס ב 3 ליולי.

בפסטיבל שנערך זו השנה השישית בלאמיה יערכו הופעות מחודש יוני עד סוף חודש אוגוסט. אלקינוס יואניד'יס ב20 ליוני, גליקריה עם ארטי קטימה ב3 ליולי, מלינה קאנה וליזטה קלימרי ב9 ליולי, וסיליס פפקונסטינטו וקיטרינה פוד'ילאטה ב 25 ליולי, באביס סטואקס ב2 לאוגוסט, ואלני צליגופולו ב24 לאוגוסט.

שווה לקרוא

יאניס פלוטרכוס חוזר

לאחר מספר חודשי היעדרות מחיי הלילה של אתונה, יאניס פלוטרכוס חוזר סוף סוף להופיע באביב …